drzwi otwarteDyżury obowiązują od 18.09.2017r.

 

Ze względu na ewentualne nieobecności nauczycieli,
spowodowane np. chorobą, prosimy o telefoniczne
umawianie się na konkretny termin spotkania.

 

 

NAUCZYCIEL PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINA
Supłat Małgorzata - dyrektor informatyka środa 12.00
Bekas Małgorzata - wicedyrektor biologia środa 12.00
Bajerska Katarzyna chemia środa 11.00
Ciszek Mariusz chemia, fizyka,fizyka w medycynie środa 15.25
Dobkiewicz Magdalena język hiszpański, język angielski wtorek 9.50
Ekiert-Sierżant Agnieszka język hiszpański czwartek 10.55
Ellert Bożena informatyka, historia środa 15.20
Fąfara-Karpińska Katarzyna matematyka, edb poniedziałek 10.35
Gałężewska Iwona język polski wtorek 11.50
Graf Paulina język polski, warsztaty teatralne wtorek 8.00
Kalczyński Piotr język angielski środa 15.25
Kalus Agnieszka język angielski piątek 11.50
Karpiński Tomasz matematyka środa 11.50
Krasowska Kinga wiedza o kulturze poniedziałek 11.50
Krawczyk Urszula matematyka czwartek 8.55
Kuk-Jędrzejczak Magdalena geografia, przyroda, podstawy przedsiębiorczości, wiedza o społeczeństwie czwartek 12.45
Lenartowska Anna wychowanie fizyczne poniedziałek 12.45
Lipka Ewelina geografia piątek 13.45
Lorenc-Lisiewicz Sylwia podstawy przedsiębiorczości,
wiedza o społeczeństwie
środa 13.45
Ludwiczak Faustyn historia,historia i społeczeństwo wtorek 14.30
Maćkowiak Adam religia wtorek 12.45
Mc-Broom Alexandra język angielski wtorek 12.45
Płocińska Iwona język angielski piątek 11.50
Popławska Joanna język polski, warsztaty dziennikarskie poniedziałek 15.25
Skoraszewski Mariusz język francuski wtorek 15.25
Sobański Krzysztof historia,historia i społeczeństwo środa 15.25
Sporny Sebastian historia,historia i społeczeństwo czwartek 13.45
Steciąg Ewa biologia środa 12.45
Stelmaszyk Angelika język polski,wiedza o kulturze czwartek 11.50
Szulc-Woźniak Agata język polski piątek 10.50
Szwabig Marcin wychowanie fizyczne poniedziałek 12.35
Witkowska-Szulc Katarzyna język angielski czwartek 10.55
Woch-Kmieciak Anna język niemiecki środa 13.00
Wójcik Aldona język angielski poniedziałek 11.50
Żuchowska Urszula język niemiecki środa 10.55