Zastępstwa - ŚRODA 25.10.2023 |
---|
Informacje dla uczniów - Nauczyciele
W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Bekas Małgorzata, Malinowski Piotr, Ratajczak-Szczerba Magdalena, Januszewska Monika, Szulc-Woźniak Agata, Ekiert-Sierżant Agnieszka, Szajerska Anna, Bielawska Karolina
Klasa (oddział) | Lekcja | Nauczyciel | Przedmiot | Zastępuje nauczyciel: |
---|---|---|---|---|
0/1 | Szulc-Woźniak Agata | Dyżur | Steciąg Ewa | |
1/2 | Szajerska Anna | Dyżur | Karpiński Tomasz | |
2/3 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | Dyżur | Giebel Magdalena | |
4/5 | Malinowski Piotr | Dyżur | Jarecka-Janiszewska Beata | |
6/7 | Bekas Małgorzata | Dyżur | Szymanowska Anna | |
6/7 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | Dyżur | Woch-Kmieciak Anna | |
7/8 | Malinowski Piotr | Dyżur | Graf Paulina | |
9/10 | Malinowski Piotr | Dyżur | Odwołane | |
1A | 3 | Bielawska Karolina | j.ang.->j.hiszp. | Marciniak Małgorzata / p2 -> 13 |
4 | Bielawska Karolina | j.ang.->j.hiszp. | Marciniak Małgorzata / p2 -> 28 | |
1B | 3 | Ekiert-Sierżant Agnieszka | z.op->z.wych. | Głowacz Dawid / bar -> 24 |
7 | Malinowski Piotr | hist.->mat. | Karpiński Tomasz | |
1C | 4 | Bekas Małgorzata | biol.->j.pol. | Pszczółkowski Łukasz |
5 | Bekas Małgorzata | biol.->mat. | Fąfara-Karpińska Katarzyna / 13 -> 16 | |
1F | 2 | Bielawska Karolina | j.ang. | Szymanowska Anna |
1G | 4 | Szajerska Anna | j.pol.->hist. | Markowski Adam |
5 | Szajerska Anna | j.pol.->j.ang. | Adanowicz Anna | |
7 | Bekas Małgorzata | biol. | Płocińska Iwona | |
2A | 1 | Szajerska Anna | w.dz. | Odwołane |
1 | Szulc-Woźniak Agata | j.pol. | Odwołane | |
2 | Szulc-Woźniak Agata | j.pol. | Odwołane | |
6 | Szulc-Woźniak Agata | z.wych.->j.ang. | Adanowicz Anna | |
7 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | geog.->hist. | Giebel Magdalena | |
2B | 5 | Ekiert-Sierżant Agnieszka | z.op->z.wych. | Głowacz Dawid / bar -> 24 |
8 | Malinowski Piotr | hist.->biol. | Płocińska Iwona | |
2C | 1 | Bielawska Karolina | j.ang.->j.hiszp. | Marciniak Małgorzata / 19 -> 8 |
9 | Malinowski Piotr | hist. | Odwołane | |
2E | 2 | Szajerska Anna | j.pol.->geog. | Kuk-Jędrzejczak Magdalena / 24 -> 23 |
6 | Malinowski Piotr | hist.->rel. | Głowacz Dawid | |
2F | 4 | Ekiert-Sierżant Agnieszka | z.op->z.wych. | Głowacz Dawid / bar -> 24 |
3A | 3 | Szajerska Anna | j.pol.->j.ang. | Kalus Agnieszka |
3B | 4 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | geog.->j.ang. | Szymanowska Anna / 24 -> 17 |
3C | 2 | Bekas Małgorzata | biol.->inf. | Ellert Bożena / 13 -> 14 |
3 | Bekas Małgorzata | biol.->geog. | Kuk-Jędrzejczak Magdalena / 13 -> 23 | |
5 | Malinowski Piotr | hist.->j.hiszp. | Marciniak Małgorzata / 16 -> 13 | |
3D | 5 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | geog.d->j.ang. | Szymanowska Anna / 24 -> 8 |
6 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | t.jęz.->j.niem. | Woch-Kmieciak Anna / 15 -> 28 | |
4A | 4 | Malinowski Piotr | hist.->j.pol. | Popławska Joanna / 17 -> 8 |
4C2 | 4 | Szulc-Woźniak Agata | j.pol. | Odwołane |
5 | Szulc-Woźniak Agata | j.pol. | Odwołane |
Zmiana sal: * na 2 godz. lek.kl. 3a2gr - prof. POPŁAWSKA - BIBLIOTEKA * na 2 godz. lek. kl. 1F, PROF. SZYMANOWSKA - S. 13 (zamiast salki) * na 3/4/5/6/7/8 godz. lek. - PROF. DARUL - S. 4 * na 3/4 lek. - PROF. PSZCZÓŁKOWSKI - S.20 * na 5/6 lek. - PROF. POPŁAWSKA - S.20 * na 7/8 lek. - PROF. TOKARSKA - s. 25 INNE: * 6 godz. lek, kl. 2E - zast. z księdzem za 8 lekcję, uczniowie, kt. nie chodzą na religię - zwolnieni do domu * 7 godz. lek., kl. 1G - SPARWDZIAN Z BIOLOGII * 8 godz. lek. kl. 2B - zast. w s. 13, prof. STECIĄG ZADA PRACĘ Z BIOLOGII WYJŚCIA: grupa uczniów klasy 2B - z prof. Szajerską - wyjście na Konferencję do II LO
http://www.aScTimeTables.com - 25.10.2023 13:45:40
XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul. Widna 1