Zastępstwa - PIĄTEK 08.12.2023 |
---|
Informacje dla uczniów - Nauczyciele
W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Graf Paulina, Ekiert-Sierżant Agnieszka, Adanowicz Anna, Bielawska Karolina, Ratajczak-Szczerba Magdalena, Płocińska Iwona, Zaskórski Piotr, Szulc-Woźniak Agata, Żurczak Marcin, Supłat Małgorzata, Lenartowska Anna
Klasa (oddział) | Lekcja | Nauczyciel | Przedmiot | Zastępuje nauczyciel: |
---|---|---|---|---|
0/1 | Żurczak Marcin | Dyżur | Maj Sylwia | |
0/1 | Zaskórski Piotr | Dyżur | Głowacz Dawid | |
1/2 | Adanowicz Anna | Dyżur | Giebel Magdalena | |
2/3 | Żurczak Marcin | Dyżur | Maj Sylwia | |
2/3 | Graf Paulina | Dyżur | Krawczyk Urszula | |
3/4 | Lenartowska Anna | Dyżur | Maj Sylwia | |
3/4 | Bielawska Karolina | Dyżur | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | |
3/4 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | Dyżur | Fąfara-Karpińska Katarzyna | |
5/6 | Żurczak Marcin | Dyżur | Maj Sylwia | |
6/7 | Lenartowska Anna | Dyżur | Krawczyk Urszula | |
7/8 | Szulc-Woźniak Agata | Dyżur | Popławska Joanna | |
7/8 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | Dyżur | Woch-Kmieciak Anna | |
1A | 2 | Graf Paulina | z.teat.->j.hiszp. | Kowalczyk Lorena |
3 | Ekiert-Sierżant Agnieszka | z.op->z.wych. | Głowacz Dawid / bar -> piw | |
5 | Graf Paulina | j.pol.->mat. | Krawczyk Urszula / 8 -> 3 | |
8 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | geog.->j.ang. | Niewiadomski Mateusz | |
1B | 4 | Bielawska Karolina | j.ang.->hist. | Giebel Magdalena / 5 -> 26 |
4 | Zaskórski Piotr | inf.->hist. | Giebel Magdalena / 15 -> 26 | |
1B, 1H | 5 | Lenartowska Anna | wf->j.pol. | Darul Anna / 10 -> 8 |
5 | Żurczak Marcin | wf | Maj Sylwia | |
6 | Żurczak Marcin | wf | Maj Sylwia | |
6 | Lenartowska Anna | wf | Maj Sylwia | |
1C | 2 | Płocińska Iwona | j.ang. | Jarecka-Janiszewska Beata / 5 -> 17 |
3 | Płocińska Iwona | j.ang.->hist. | Markowski Adam / 5 -> 24 | |
3 | Zaskórski Piotr | inf.->hist. | Markowski Adam / 15 -> 24 | |
4 | Ekiert-Sierżant Agnieszka | z.op->z.wych. | Janowicz Piotr / bar -> 24 | |
4 | Janowicz Piotr | rel. | -> 24 | |
1D | 1 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | geog. | Odwołane |
1 | Zaskórski Piotr | inf. | Odwołane | |
7 | Kornobis Dariusz | fiz. | -> 24 | |
1E | 2 | Zaskórski Piotr | inf.->j.ang. | Szymanowska Anna / 15 -> 19 |
1F | 6 | Bielawska Karolina | j.ang.->j.niem. | Woch-Kmieciak Anna / 5 -> 28 |
2A | 2 | Bielawska Karolina | j.ang. | Odwołane |
5 | Szulc-Woźniak Agata | j.pol.->hist. | Giebel Magdalena / p2 -> 26 | |
6 | Szulc-Woźniak Agata | j.pol. | Popławska Joanna / p2 -> 8 | |
2A, 2D | 1 | Żurczak Marcin | wf | Odwołane |
2B, 2C | 3 | Żurczak Marcin | wf | Maj Sylwia / 02 -> 10 |
4 | Żurczak Marcin | wf | Maj Sylwia / 02 -> 10 | |
2C | 3 | Lenartowska Anna | wf->hist. | Giebel Magdalena / 10 -> 26 |
4 | Lenartowska Anna | wf->j.pol. | Popławska Joanna / 10 -> 8 | |
5 | Bielawska Karolina | j.ang. | Odwołane | |
2D | 1 | Lenartowska Anna | wf | Odwołane |
5 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | geog.d->mat. | Januszewska Monika | |
6 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | geog.d->fiz. | Kornobis Dariusz | |
2F | 1 | Adanowicz Anna | j.ang. | Odwołane |
2 | Adanowicz Anna | j.ang. | Odwołane | |
7 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | geog.->biol. | Bekas Małgorzata / 24 -> 13 | |
3B, 3A | 7 | Żurczak Marcin | wf | Odwołane |
3C | 2 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | geog.->z.wych. | Głowacz Dawid |
3D | 3 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | geog.d->j.ang. | Szymanowska Anna / 24 -> 19 |
4 | Ratajczak-Szczerba Magdalena | t.jęz.->hist.d | Ellert Bożena / 24 -> 14 | |
4B | 2 | Lenartowska Anna | wf | Odwołane |
4B, 4C1, 4C2 | 2 | Żurczak Marcin | wf | Odwołane |
4C2 | 7 | Szulc-Woźniak Agata | j.pol. | Odwołane |
3 lekcja 2c- historia s.26; 2b - w-f 4 lekcja 2c - j.polski s 8; 2b - w-f 5 lekcja 1h - w-f; 1b - chemia s 8
http://www.aScTimeTables.com - 07.12.2023 20:35:23
XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul. Widna 1