Zastępstwa - ŚRODA 27.09.2023 |
---|
Informacje dla uczniów - Nauczyciele
W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Lorenc-Lisiewicz Sylwia, Woch-Kmieciak Anna, Płocińska Iwona(3-4), Kuk-Jędrzejczak Magdalena, Giebel Magdalena, Tokarska Katarzyna, Darul Anna, Fąfara-Karpińska Katarzyna
Nieobecny | Lekcja | Przedmiot | Klasa (oddział) | Typ | Zastępujący |
---|---|---|---|---|---|
Darul Anna | 3 | chem.->j.pol. | 2E (20 -> 3) | zast. | Szulc-Woźniak Agata |
4 | z.wych.->j.ang. | 1B (20 -> 16) | zast. | Jarecka-Janiszewska Beata | |
5 | chem.->j.pol. | 1F (20) | zast. | Pszczółkowski Łukasz | |
6 | chem.->z.op | 2F (20 -> 28) | z.pl.l. | Ekiert-Sierżant Agnieszka | |
8 | chem. | 1B | - | Odwołane | |
Fąfara-Karpińska Katarzyna | 1 | edb | 1F | - | Odwołane |
1/2 | Dyżur | 1p | zast. | Bielawska Karolina | |
2 | mat. | 1B | - | Odwołane | |
3 | mat.->hist. | 3D (16) | z.pl.l. | Sporny Sebastian | |
4 | mat.->biol. | 2B (16 -> 22) | z.pl.l. | Steciąg Ewa | |
6 | mat.->j.hiszp. | 1E (16) | zast. | Marciniak Małgorzata | |
Giebel Magdalena | 2 | hist.->j.ang. | 4A (26 -> 17) | c. kl. | Jarecka-Janiszewska Beata |
3 | hist.->j.pol. | 4A (26 -> 8) | c. kl. | Popławska Joanna | |
3/4 | Dyżur | 2p | zast. | Szulc-Woźniak Agata | |
4 | hist. | 1F (26) | zast. | Markowski Adam | |
5 | hist.->j.hiszp. | 3A (26) | zast. | Marciniak Małgorzata | |
Kuk-Jędrzejczak Magdalena | 2 | geog. | 1D | - | Odwołane |
3 | geog. | 1D | - | Odwołane | |
4 | geog.->j.pol. | 2E (23) | z.pl.l. | Szulc-Woźniak Agata | |
4/5 | Dyżur | 2p | zast. | Ratajczak-Szczerba Magdalena | |
5 | geog.->j.pol. | 2E (23) | z.pl.l. | Szulc-Woźniak Agata | |
6 | geog.->inf. | 1G (23 -> 15) | zast. | Zaskórski Piotr | |
7 | geog. | 1C | - | Odwołane | |
8 | geog.->j.ang. | 1H (23 -> 4) | z.pl.l. | Kalus Agnieszka | |
8/9 | Dyżur | 2p | zast. | Ratajczak-Szczerba Magdalena | |
Lorenc-Lisiewicz Sylwia | 1 | wos | 3A | - | Odwołane |
2 | pp->biol. | 3B (2 -> 23) | zast. | Steciąg Ewa | |
2/3 | Dyżur | piw | zast. | Pszczółkowski Łukasz | |
4 | pp->j.ang. | 3C (2) | zast. | Szymanowska Anna | |
4/5 | Dyżur | parter | zast. | Popławska Joanna | |
5 | hit->biol. | 2C (2 -> 22) | z.pl.l. | Steciąg Ewa | |
6 | hit->z.wych. | 1B (2) | zast. | Głowacz Dawid | |
Płocińska Iwona | 3 | j.ang. | 1C (b -> 17) | c. kl. | Jarecka-Janiszewska Beata |
4 | j.ang. | 4C1 | - | Odwołane | |
Tokarska Katarzyna | 6 | j.ang. | 3C (5 -> 8) | c. kl. | Szymanowska Anna |
7 | j.ang. | 1E (4) | c. kl. | Szymanowska Anna | |
7/8 | Dyżur | boisko | zast. | Stefańska Anna | |
8 | j.ang. | 1E (4) | c. kl. | Szymanowska Anna | |
Woch-Kmieciak Anna | 5 | j.niem.->j.ang. | 1B (28 -> 2) | c. kl. | Bielawska Karolina |
5/6 | Dyżur | 2p | zast. | Bekas Małgorzata | |
6 | j.niem.->biol. | 1D (28 -> 13) | c. kl. | Bekas Małgorzata | |
7 | j.niem. | 3A, 3B, 3C | - | Odwołane | |
8 | j.niem. | 3A, 3B, 3C | - | Odwołane |
ZMIANA SALI: 6 godz. lek. - prof. Ratajczak-Szczerba - s. 23 INNE: 6 godz. lek. - kl. 2F gr. 1 - zajęcia z prof. Ekiert-Sierżant w s. 28, gr. 2 zwolniona do domu
http://www.aScTimeTables.com - 26.09.2023 13:29:47
XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul. Widna 1