Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 23.10.2023 |
---|
Informacje dla uczniów - Nauczyciele
W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Bekas Małgorzata, Krygier Patryk, Supłat Małgorzata, Popławska Joanna, Malinowski Piotr, Januszewska Monika, Januszewska Monika, Bielawska Karolina(5-5)
Nieobecny | Lekcja | Przedmiot | Klasa (oddział) | Typ | Zastępujący |
---|---|---|---|---|---|
Bekas Małgorzata | 2 | biol.->chem. | 2F (13) | zast. | Kledzik-Bartkowiak Anna |
3 | biol. | 3A (13) | zast. | Płocińska Iwona | |
3/4 | Dyżur | 1p | zast. | Kledzik-Bartkowiak Anna | |
4 | biol.->j.ang. | 2E (13) | zast. | Adanowicz Anna | |
6 | biol.->rel. | 1H (13) | zam. 9 lek. | Głowacz Dawid | |
7 | biol.->j.ang. | 2A (13) | zast. | Adanowicz Anna | |
Bielawska Karolina | 5 | j.ang. | 2C (b -> 2) | c. kl. | Adanowicz Anna |
5/6 | Dyżur | 1p | zast. | Woch-Kmieciak Anna | |
Januszewska Monika | 0/1 | Dyżur | boisko | zast. | Kornobis Dariusz |
1 | j.ang. | 4A | - | Odwołane | |
2 | j.ang. | 4A | - | Odwołane | |
4 | j.ang. | 3A (p2 -> 20) | c. kl. | Kalus Agnieszka | |
5 | j.ang.->geog. | 2E (p3 -> 20) | c. kl. | Kuk-Jędrzejczak Magdalena | |
6 | j.ang. | 2E (p3 -> 17) | c. kl. | Adanowicz Anna | |
Krygier Patryk | 5 | j.hiszp.->geog. | 2E (p2 -> 20) | zast. | Kuk-Jędrzejczak Magdalena |
6 | z.wych. | 4C1 | - | Odwołane | |
7 | j.hiszp. | 4C1 | - | Odwołane | |
7/8 | Dyżur | piw | zast. | Bielawska Karolina | |
8 | j.hiszp. | 4C1 | - | Odwołane | |
9 | j.hiszp. | 2E | - | Odwołane | |
Malinowski Piotr | 1 | hist. | 2B | - | Odwołane |
2 | hist. | 4A | - | Odwołane | |
2/3 | Dyżur | 2p | zast. | Giebel Magdalena | |
3 | hist.->mat. | 3C (26) | zast. | Karpiński Tomasz | |
4 | hist.->j.pol. | 4C1 (p3 -> 6) | zast. | Graf Paulina | |
Popławska Joanna | 1 | j.pol. | 4A | - | Odwołane |
2/3 | Dyżur | boisko | zast. | Kalus Agnieszka | |
3 | j.pol.->hist. | 4A (4 -> 3) | c. kl. | Giebel Magdalena | |
4 | j.pol. | 4A | - | Odwołane | |
5 | j.pol. | 4A | - | Odwołane | |
5/6 | Dyżur | parter | zast. | Zaskórski Piotr | |
6 | j.pol.->biol. | 2C (4 -> 22) | zast. | Steciąg Ewa | |
7 | j.pol.->z.op | 3B (4 -> bar) | z.pl.l. | Ekiert-Sierżant Agnieszka | |
8 | j.pol. | 1F | - | Odwołane | |
8/9 | Dyżur | boisko | zast. | Janowicz Piotr |
Zmiana sal: NA 4/5/6/7/8 godz. lek. - prof. DARUL ZAJĘCIA W S. 4 2 godz. lek. - PROF. KALUS - s. 8 (ZAMIAST SALKI) 2 godz. lek. - PROF. DZIOPA, kl. 1H - s.26 (ZAMIAST SALKI) 3 godz. lek. - PROF. DZIOPA, KL. 1H - S. 4 (ZAMIAST SALKI) 3 godz. lek. - PROF. ZIELKE, kl. 1E (2 gr.) - biblioteka 4 godz. lek. - PROF. KALCZYŃSKI, kl. 3d (1 gr. dw) - SALKA 3 6 godz. lek. - PROF. LORENC-LISIEWICZ, kl. 3a - BIBLIOTEKA 6 godz. lek. - PROF. SZAJERSKA, KL. 2b - S. 20 INNE: * 3 GODZ. LEK. - kl. 3a - SPRAWDZIAN Z BIOLOGII
http://www.aScTimeTables.com - 23.10.2023 09:13:12
XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul. Widna 1