Zastępstwa - ŚRODA 08.11.2023 |
---|
Informacje dla uczniów - Nauczyciele
W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Popławska Joanna, Markowski Adam, Ratajczak-Szczerba Magdalena, Tokarska Katarzyna, Zaskórski Piotr, Marciniak Małgorzata, Kornobis Dariusz
Nieobecny | Lekcja | Przedmiot | Klasa (oddział) | Typ | Zastępujący |
---|---|---|---|---|---|
Kornobis Dariusz | 1/2 | Dyżur | boisko | zast. | Pszczółkowski Łukasz |
3 | fiz.->pp | 3B (28 -> 24) | zast. | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | |
Marciniak Małgorzata | 0/1 | Dyżur | piw | zast. | Bielawska Karolina |
1 | j.hiszp. | 2F | - | Odwołane | |
2 | j.hiszp. | 2F | - | Odwołane | |
7 | j.hiszp. | 3C | - | Odwołane | |
7/8 | Dyżur | piw | zast. | Graf Paulina | |
8 | j.hiszp. | 3C | - | Odwołane | |
Markowski Adam | 3 | hist.->j.pol. | 1G (19) | zast. | Szulc-Woźniak Agata |
6 | hist.->j.ang. | 1C (17) | z.pl.l. | Jarecka-Janiszewska Beata | |
6/7 | Dyżur | parter | zast. | Niewiadomski Mateusz | |
7 | hist.->inf. | 1H (17 -> 15) | zast. | Mikołajczyk Danuta | |
8 | hit | 1G | - | Odwołane | |
9 | hist. | 1E | - | Odwołane | |
9/10 | Dyżur | 2p | - | Odwołane | |
Popławska Joanna | 2 | w.dz.->j.ang. | 3A (14 -> 17) | z.pl.l. | Jarecka-Janiszewska Beata |
2/3 | Dyżur | parter | zast. | Bielawska Karolina | |
5/6 | Dyżur | boisko | zast. | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | |
6 | j.pol. | 1F (20 -> 6) | z.pl.l. | Graf Paulina | |
Ratajczak-Szczerba Magdalena | 2/3 | Dyżur | 2p | zast. | Szulc-Woźniak Agata |
3 | geog.->hist. | 1D (24 -> 26) | z.pl.l. | Giebel Magdalena | |
4 | geog.->hist. | 3B (24) | z.pl.l. | Malinowski Piotr | |
5 | geog.d->j.ang. | 3D (24) | c. kl. | Szymanowska Anna | |
6 | t.jęz.->j.ang. | 3D (15) | c. kl. | Kalus Agnieszka | |
6/7 | Dyżur | 2p | zast. | Głowacz Dawid | |
7 | geog.->j.pol. | 2A (24 -> 6) | z.pl.l. | Graf Paulina | |
8 | z.tur. | 1D | - | Odwołane | |
Tokarska Katarzyna | 6 | j.ang. | 3C (5 -> 20) | c. kl. | Szymanowska Anna |
7 | j.ang. | 1E | - | Odwołane | |
7/8 | Dyżur | boisko | zast. | Kalus Agnieszka | |
8 | j.ang. | 1E | - | Odwołane | |
Zaskórski Piotr | 2 | inf.->hist. | 2A (15 -> 26) | z.pl.l. | Giebel Magdalena |
3 | inf.->j.ang. | 1F (15 -> 8) | z.pl.l. | Bielawska Karolina | |
3/4 | Dyżur | 1p | zast. | Bekas Małgorzata | |
4 | inf.->j.ang. | 3A (15 -> 8) | z.pl.l. | Bielawska Karolina | |
5 | inf.->j.ang. | 3B (15 -> 17) | c. kl. | Kalus Agnieszka | |
5/6 | Dyżur | 1p | zast. | Fąfara-Karpińska Katarzyna | |
7 | inf.->j.ang. | 2C (15 -> 2) | c. kl. | Adanowicz Anna | |
8/9 | Dyżur | 1p | zast. | Szymanowska Anna |
ZMIANA SAL: * 2/3 l. kl. 1F, PROF. SZYMANOWSKA - s. 15 (ZAMIAST SALKI) * 5 l. kl. 3a, PROF. GRAF - s. 20 (ZAMIAST SALKI) * 4/5 L. kl. 4c1 gr.2, PROF. NIEWIADOMSKI - s. 15 (ZAMIAST SALKI) * 6 l. kl. 4C1, PROF. NIEWIADOMSKI - s. 5 (ZAMIAST SALKI) WYCIECZKI: * KL. 1A z PROF. MARKOWSKIM I PROF. ZASKÓRSKIM - wycieczka do Kórnika i Zaniemyśla * KL. 4A Z PROF. POPŁAWSKĄ I RATAJCZAK - wycieczka do Łodzi INNE: * 7 godz. lek., kl. 1H, prof. ELLERT ZADA PRACĘ
http://www.aScTimeTables.com - 08.11.2023 08:35:11
XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul. Widna 1