Zastępstwa - PIĄTEK 24.11.2023 |
---|
Informacje dla uczniów - Nauczyciele
W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Szajerska Anna, Popławska Joanna, Zielke Joanna, Kowalczyk Lorena, Dziopa Małgorzata, Marciniak Małgorzata, Jarecka-Janiszewska Beata(7-7)
Nieobecny | Lekcja | Przedmiot | Klasa (oddział) | Typ | Zastępujący |
---|---|---|---|---|---|
Jarecka-Janiszewska Beata | 7 | j.ang. | 1C | - | Odwołane |
Kowalczyk Lorena | 0/1 | Dyżur | 1p | zast. | Fąfara-Karpińska Katarzyna |
1 | j.hiszp. | 3A | - | Odwołane | |
2 | j.hiszp. | 3A | - | Odwołane | |
3 | j.hiszp.->hist. | 4B (p1 -> p3) | c. kl. | Markowski Adam | |
4 | j.hiszp.->j.ang. | 4B (p1 -> p3) | zast. | Adanowicz Anna | |
5 | j.hiszp. | 1C | - | Odwołane | |
6 | j.hiszp. | 1C | - | Odwołane | |
7 | j.hiszp. | 2A, 2B, 2D | - | Odwołane | |
8 | j.hiszp. | 2A, 2B, 2D | - | Odwołane | |
8/9 | Dyżur | 1p | zast. | Kornobis Dariusz | |
Marciniak Małgorzata | 0/1 | Dyżur | parter | zast. | Głowacz Dawid |
1 | j.hiszp. | 3D | - | Odwołane | |
2 | j.hiszp. | 3D | - | Odwołane | |
3 | j.hiszp.->hist. | 4A (p2 -> p3) | zast. | Markowski Adam | |
4 | j.hiszp.->j.niem. | 4A (p2 -> 28) | c. kl. | Woch-Kmieciak Anna | |
5 | j.hiszp.->j.ang. | 1C (b -> 15) | zam. 7 lek. | Ekiert-Sierżant Agnieszka | |
6 | j.hiszp.->j.ang. | 1C | - | Odwołane | |
6/7 | Dyżur | parter | zast. | Woch-Kmieciak Anna | |
7 | j.hiszp. | 2A, 2B, 2D | - | Odwołane | |
8 | j.hiszp. | 2A, 2B, 2D | - | Odwołane | |
8/9 | Dyżur | piw | zast. | Pszczółkowski Łukasz | |
Popławska Joanna | 4/5 | Dyżur | piw | zast. | Szulc-Woźniak Agata |
5 | j.pol.->chem. | 3B (4) | zast. | Darul Anna | |
6 | j.pol. | 2A (8) | c. kl. | Szulc-Woźniak Agata | |
7 | j.pol. | 1F | - | Odwołane | |
8 | j.pol. | 1F | - | Odwołane | |
9 | z.dz. | 1F | - | Odwołane | |
9/10 | Dyżur | 2p | - | Odwołane | |
9/10 | Dyżur | 1p | zast. | Ellert Bożena | |
Szajerska Anna | 2 | j.pol.->z.wych. | 1B (13) | zast. | Głowacz Dawid |
3 | j.pol.->j.ang. | 2E (6) | zast. | Adanowicz Anna | |
4 | j.pol.->mat. | 1H (19) | zast. | Supłat Małgorzata | |
5 | j.pol.->j.ang. | 4C1 (19) | zast. | Płocińska Iwona | |
6 | j.pol.->j.ang. | 4C1 (19) | zast. | Płocińska Iwona | |
6/7 | Dyżur | piw | zast. | Markowski Adam | |
7 | j.pol. | 1B | - | Odwołane | |
8 | z.wych.->inf. | 1H (15) | zamiast 10 godz. lek. | Ellert Bożena | |
8/9 | Dyżur | boisko | zast. | Żurczak Marcin | |
Zielke Joanna | 1 | j.hiszp. | 3B | - | Odwołane |
2 | j.hiszp. | 3B | - | Odwołane | |
3 | j.hiszp.->hist. | 4C2 (p3) | c. kl. | Markowski Adam | |
4 | j.hiszp.->j.ang. | 4C2 (p3) | c. kl. | Adanowicz Anna | |
5 | j.hiszp. | 2C | - | Odwołane | |
5/6 | Dyżur | piw | zast. | Bielawska Karolina | |
6 | j.hiszp. | 2C | - | Odwołane | |
7 | j.hiszp. | 2A, 2B, 2D | - | Odwołane | |
8 | j.hiszp. | 2A, 2B, 2D | - | Odwołane | |
9 | j.hiszp. | 1A | - | Odwołane | |
9/10 | Dyżur | piw | - | Odwołane | |
9/10 | Dyżur | parter | - | Odwołane |
* 5l. kl. 1C - zamiast 7 l. * 6l., kl. 2a2gr - uczniowie, którzy czekają na j. niem. - zajęcia, pozostali zwolnieni do domu * 8 l. kl. 1Hgr. 2 - prof. Ellert - zamiast 10 godz. lek.; gr 1 - zwolniona do domu ZMIANA SAL: * 2l, kl.2A prof. BIELAWSKA - s.8 (zamiast piwnica)
http://www.aScTimeTables.com - 24.11.2023 11:06:58
XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul. Widna 1