Zastępstwa - WTOREK 12.12.2023 |
---|
Informacje dla uczniów - Nauczyciele
W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Płocińska Iwona, Januszewska Monika, Głowacz Dawid, Adanowicz Anna, Krygier Patryk(1-1)
Nieobecny | Lekcja | Przedmiot | Klasa (oddział) | Typ | Zastępujący |
---|---|---|---|---|---|
Adanowicz Anna | 1 | j.ang. | 2F | - | Odwołane |
2 | j.ang. | 4B (p1 -> 3) | c. kl. | Kalus Agnieszka | |
4 | j.ang.->inf. | 2A (b -> 14) | c. kl. | Supłat Małgorzata | |
5 | j.ang.->wf | 2E (15 -> 10) | zast. | Żurczak Marcin | |
5/6 | Dyżur | piw | zast. | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | |
6 | j.ang.->t.jęz. | 2E (15 -> 24) | c. kl. | Ratajczak-Szczerba Magdalena | |
7 | j.ang.->inf. | 2F (b -> 14) | c. kl. | Zaskórski Piotr | |
8 | j.ang. | 2C | - | Odwołane | |
8/9 | Dyżur | parter | - | Odwołane | |
Głowacz Dawid | 1/2 | Dyżur | piw | zast. | Krygier Patryk |
2 | rel. | 1A | - | Odwołane | |
3 | rel.->fiz. | 1E (piw) | zast. | Kornobis Dariusz | |
4 | rel.->j.ang.d | 2D (piw) | zast. | Kalus Agnieszka | |
4/5 | Dyżur | piw | zast. | Graf Paulina | |
5 | rel.->mat. | 1B (piw) | zast. | Ekiert-Sierżant Agnieszka | |
6 | rel.->wf | 1D (piw -> 10) | c. kl. | Żurczak Marcin | |
Januszewska Monika | 1/2 | Dyżur | boisko | zast. | Krawczyk Urszula |
2->10 | j.ang.->wf | 3A (3 -> 10) | zast. | Żurczak Marcin | |
3 | j.ang. | 4A (5 -> 8) | c. kl. | Popławska Joanna | |
3/4 | Dyżur | piw | zast. | Karpiński Tomasz | |
4 | j.ang.->hist. | 3A (5) | c. kl. | Giebel Magdalena | |
5 | j.ang.->wf | 2E (28 -> 10) | zast. | Żurczak Marcin | |
5/6 | Dyżur | 2p | zast. | Tokarska Katarzyna | |
6 | j.ang.->t.jęz. | 2E (28 -> 24) | zast. | Ratajczak-Szczerba Magdalena | |
Krygier Patryk | 0/1 | Dyżur | piw | zast. | |
1 | j.hiszp. | 2A | - | Odwołane | |
Płocińska Iwona | 5 | j.ang. | 4C1 | - | Odwołane |
6 | j.ang. | 4C1 | - | Odwołane | |
7 | j.ang. | 1C (5 -> 8) | c. kl. | Jarecka-Janiszewska Beata |
http://www.aScTimeTables.com - 13.12.2023 16:57:42
XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul. Widna 1