Zastępstwa - PIĄTEK 09.02.2024 |
---|
Informacje dla uczniów - Nauczyciele
W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Krawczyk Urszula, Zielke Joanna, Lenartowska Anna, Żurczak Marcin, Janowicz Piotr, Kowalczyk Lorena, Ratajczak-Szczerba Magdalena, Szymanowska Anna, Giebel Magdalena
Nieobecny | Lekcja | Przedmiot | Klasa (oddział) | Typ | Zastępujący |
---|---|---|---|---|---|
Giebel Magdalena | 1 | hist. | 4A | - | Odwołane |
2 | hist. | 2A | - | Odwołane | |
2/3 | Dyżur | 2p | zast. | Kuk-Jędrzejczak Magdalena | |
5 | hist.->j.pol. | 2A (26) | c. kl. | Szulc-Woźniak Agata | |
6 | hist.->fiz. | 2F (26) | zast. | Kornobis Dariusz | |
Janowicz Piotr | 0 | rel. | 2C | - | Odwołane |
4 | rel.->mat. | 1C (piw) | c. kl. | Ekiert-Sierżant Agnieszka | |
4/5 | Dyżur | boisko | zast. | Kornobis Dariusz | |
5 | rel. | 1F | - | Odwołane | |
6 | rel. | 4B | - | Odwołane | |
6/7 | Dyżur | boisko | zast. | Szulc-Woźniak Agata | |
Kowalczyk Lorena | 0/1 | Dyżur | 1p | zast. | Adanowicz Anna |
3 | j.hiszp. | 4B (p1 -> 28) | c. kl. | Woch-Kmieciak Anna | |
4 | j.hiszp. | 4B (p1 -> 28) | c. kl. | Woch-Kmieciak Anna | |
5 | j.hiszp. | 1C (p1) | -> | Marciniak Małgorzata | |
6 | j.hiszp. | 1C (p1 -> piw) | c. kl. | Marciniak Małgorzata | |
7 | j.hiszp. | 2A, 2B, 2D | - | Odwołane | |
8 | j.hiszp. | 2A, 2B, 2D | - | Odwołane | |
8/9 | Dyżur | 1p | zast. | Woch-Kmieciak Anna | |
Krawczyk Urszula | 1/2 | Dyżur | boisko | zast. | Zaskórski Piotr |
2 | mat. | 4A | - | Odwołane | |
3 | mat.->j.ang. | 2D (3) | zast. | Bielawska Karolina | |
4 | mat.->j.pol. | 2A (3) | z.pl.l. | Graf Paulina | |
5/6 | Dyżur | parter | zast. | Bekas Małgorzata | |
6 | mat.->chem. | 1A (3) | z.pl.l. | Darul Anna | |
Lenartowska Anna | 1 | wf | 2D | - | Odwołane |
2 | wf | 4B | - | Odwołane | |
3 | wf->hist. | 2C (10 -> 02) | zast. | Markowski Adam | |
3/4 | Dyżur | łącz | zast. | Fąfara-Karpińska Katarzyna | |
4 | wf | 2C (10) | c. kl. | Maj Sylwia | |
5 | wf | 1B, 1H (10) | c. kl. | Maj Sylwia | |
6 | wf | 1B, 1H (10) | c. kl. | Maj Sylwia | |
6/7 | Dyżur | łącz | zast. | Popławska Joanna | |
Ratajczak-Szczerba Magdalena | 1 | geog. | 1D | - | Odwołane |
3 | geog.d->j.pol. | 3D (24) | z.pl.l. | Graf Paulina | |
3/4 | Dyżur | 2p | zast. | Jarecka-Janiszewska Beata | |
4 | t.jęz.->hist. | 3D (24 -> 14) | c. kl. | Ellert Bożena | |
5 | geog.d->chem. | 2D (24 -> 4) | zast. | Darul Anna | |
6 | geog.d->j.pol. | 2D (24) | zast. | Ekiert-Sierżant Agnieszka | |
7 | geog.->biol. | 2F (24) | zast. | Bekas Małgorzata | |
7/8 | Dyżur | 2p | zast. | Pszczółkowski Łukasz | |
8 | geog. | 1A | - | Odwołane | |
Szymanowska Anna | 1/2 | Dyżur | parter | zast. | Głowacz Dawid |
2 | j.ang. | 1E (19 -> 14) | c. kl. | Zaskórski Piotr | |
3 | j.ang.->j.pol. | 3D (19 -> 24) | c. kl. | Graf Paulina | |
Zielke Joanna | 1 | j.hiszp. | 3B | - | Odwołane |
2 | j.hiszp. | 3B | - | Odwołane | |
3 | j.hiszp. | 4C2 | - | Odwołane | |
4 | j.hiszp. | 4C2 | - | Odwołane | |
5 | j.hiszp. | 2C | - | Odwołane | |
5/6 | Dyżur | piw | zast. | Pszczółkowski Łukasz | |
6 | j.hiszp. | 2C | - | Odwołane | |
7 | j.hiszp. | 2A, 2B, 2D | - | Odwołane | |
8 | j.hiszp. | 2A, 2B, 2D | - | Odwołane | |
9 | j.hiszp. | 1A | - | Odwołane | |
9/10 | Dyżur | piw | zast. | Ellert Bożena | |
9/10 | Dyżur | parter | zast. | Ellert Bożena | |
Żurczak Marcin | 0/1 | Dyżur | łącz | zast. | Maj Sylwia |
1 | wf | 2A, 2D | - | Odwołane | |
2 | wf | 4B, 4C1, 4C2 | - | Odwołane | |
2/3 | Dyżur | łącz | zast. | Markowski Adam | |
3 | wf | 2B, 2C (02 -> 10) | c. kl. | Maj Sylwia | |
4 | wf | 2B, 2C (02 -> 10) | c. kl. | Maj Sylwia | |
5 | wf | 1B, 1H (10a -> 10) | c. kl. | Maj Sylwia | |
5/6 | Dyżur | łącz | zast. | Bielawska Karolina | |
6 | wf | 1B, 1H (10a -> 10) | c. kl. | Maj Sylwia | |
7 | wf | 3B, 3A | - | Odwołane |
4 l - 1C - Prof. K. Fąfara-Karpińska zada pracę 6 l - 2D - Prof. P. Graf zada pracę 5 l - 3B sala 24 Lekcje z sali 6 będą w tej sali.
http://www.aScTimeTables.com - 09.02.2024 08:48:58
XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul. Widna 1