Zastępstwa - CZWARTEK 07.12.2023 |
---|
Informacje dla uczniów - Nauczyciele
W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Bekas Małgorzata, Graf Paulina, Ekiert-Sierżant Agnieszka, Zaskórski Piotr, Adanowicz Anna, Bielawska Karolina, Płocińska Iwona, Lorenc-Lisiewicz Sylwia
Klasa (oddział) | Lekcja | Nauczyciel | Przedmiot | Zastępuje nauczyciel: |
---|---|---|---|---|
0/1 | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | Dyżur | ||
1/2 | Zaskórski Piotr | Dyżur | Szymanowska Anna | |
2/3 | Bielawska Karolina | Dyżur | Kornobis Dariusz | |
2/3 | Bekas Małgorzata | Dyżur | Kalczyński Piotr | |
2/3 | Graf Paulina | Dyżur | Markowski Adam | |
5/6 | Bielawska Karolina | Dyżur | Szymanowska Anna | |
5/6 | Bekas Małgorzata | Dyżur | Tokarska Katarzyna | |
6/7 | Graf Paulina | Dyżur | Popławska Joanna | |
6/7 | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | Dyżur | Jarecka-Janiszewska Beata | |
7/8 | Adanowicz Anna | Dyżur | Markowski Adam | |
9/10 | Bielawska Karolina | Dyżur | Ratajczak-Szczerba Magdalena | |
1A | 7 | Bekas Małgorzata | biol.->j.ang. | Jarecka-Janiszewska Beata |
9 | Bielawska Karolina | j.ang. | Odwołane | |
1B | 2 | Bielawska Karolina | j.ang. | Woch-Kmieciak Anna / 8 -> 28 |
3 | Bekas Małgorzata | biol.->geog. | Mikołajczyk Danuta | |
4 | Bekas Małgorzata | biol.->z.wych. | Piotrowska Anna | |
5 | Bielawska Karolina | j.ang. | Woch-Kmieciak Anna / b -> piw | |
1D | 7 | Bielawska Karolina | j.ang.->wf | Lenartowska Anna / b -> 10 |
1F | 2 | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | hit->geog. | Ratajczak-Szczerba Magdalena |
6 | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | wos->j.ang. | Szymanowska Anna | |
2A | 2 | Graf Paulina | w.teatr. | Odwołane |
4 | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | hit->wf | Lenartowska Anna / 2 -> 10 | |
6 | Bielawska Karolina | j.ang.->hist. | Giebel Magdalena / b -> 26 | |
8 | Bielawska Karolina | j.ang. | Odwołane | |
2B | 5 | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | hit->z.wych. | Mikołajczyk Danuta |
7 | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | pp->biol. | Steciąg Ewa / 2 -> 22 | |
2C | 4 | Bielawska Karolina | j.ang. | Odwołane |
7 | Adanowicz Anna | j.ang. | Woch-Kmieciak Anna / 5 -> 28 | |
2D | 5 | Graf Paulina | j.pol.->j.ang. | Szymanowska Anna |
6 | Graf Paulina | j.pol.->mat. | Krawczyk Urszula | |
2E | 5 | Bekas Małgorzata | biol. | Lenartowska Anna / 13 -> 10 |
8 | Adanowicz Anna | j.ang. | Odwołane | |
2F | 8 | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | pp | Odwołane |
3A | 1 | Zaskórski Piotr | inf. | Odwołane |
3 | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | pp->hist. | Giebel Magdalena | |
7 | Graf Paulina | j.pol. | Odwołane | |
3C | 2 | Zaskórski Piotr | inf. | Odwołane |
6 | Bekas Małgorzata | biol.->z.wych. | Mikołajczyk Danuta | |
3D | 3 | Zaskórski Piotr | inf.->biol. | Steciąg Ewa / 14 -> 15 |
4B | 1 | Lorenc-Lisiewicz Sylwia | z.wych. | Odwołane |
4 | Graf Paulina | j.pol.->mat. | Karpiński Tomasz / 6 -> 25 | |
4C1 | 5 | Płocińska Iwona | j.ang. | Odwołane |
6 | Płocińska Iwona | j.ang. | Odwołane |
6l, kl. 3C - uczniowie, którzy czekają na j. ang. - zajęcia z prof. Mikołajczyk (s.13), pozostali zwolnieni do domu PRÓBNE MATURY (od 9.00-13.00) BĘDĄ W SALACH: s. 20 - 15 os. z kl. 4a s. 22 - 12 os. z kl. 4a + 10 os. z kl. 4b s. 23 - 16 os. z kl. 4b s.24 - 16 os. z kl. 4c1 s. 25 - 9 os. z kl. 4c1 + 7 os. z kl.4c2 s. 26 - 15 os. z kl. 4c2 Na drzwiach będą listy z nazwiskami, od 8.45 maturzyści będą wpuszczani do sal. PRZYDZIAŁ SAL DLA KLAS 1-3 JEST W GABLOCIE Z ZASTĘPSTWAMI
http://www.aScTimeTables.com - 06.12.2023 22:47:16
XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul. Widna 1