Zastępstwa - CZWARTEK 07.12.2023 |
---|
Informacje dla uczniów - Nauczyciele
W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Bekas Małgorzata, Graf Paulina, Ekiert-Sierżant Agnieszka, Zaskórski Piotr, Adanowicz Anna, Bielawska Karolina, Płocińska Iwona, Lorenc-Lisiewicz Sylwia
Nieobecny | Lekcja | Przedmiot | Klasa (oddział) | Typ | Zastępujący |
---|---|---|---|---|---|
Adanowicz Anna | 7 | j.ang. | 2C (5 -> 28) | c. kl. | Woch-Kmieciak Anna |
7/8 | Dyżur | piw | zast. | Markowski Adam | |
8 | j.ang. | 2E | - | Odwołane | |
Bekas Małgorzata | 2/3 | Dyżur | parter | zast. | Kalczyński Piotr |
3 | biol.->geog. | 1B (13) | zast. | Mikołajczyk Danuta | |
4 | biol.->z.wych. | 1B (13) | z.pl.l. | Piotrowska Anna | |
5 | biol. | 2E (13 -> 10) | c. kl. | Lenartowska Anna | |
5/6 | Dyżur | parter | zast. | Tokarska Katarzyna | |
6 | biol.->z.wych. | 3C (13) | z.pl.l. | Mikołajczyk Danuta | |
7 | biol.->j.ang. | 1A (13) | zast. | Jarecka-Janiszewska Beata | |
Bielawska Karolina | 2 | j.ang. | 1B (8 -> 28) | c. kl. | Woch-Kmieciak Anna |
2/3 | Dyżur | 1p | zast. | Kornobis Dariusz | |
4 | j.ang. | 2C | - | Odwołane | |
5 | j.ang. | 1B (b -> piw) | c. kl. | Woch-Kmieciak Anna | |
5/6 | Dyżur | boisko | zast. | Szymanowska Anna | |
6 | j.ang.->hist. | 2A (b -> 26) | c. kl. | Giebel Magdalena | |
7 | j.ang.->wf | 1D (b -> 10) | z.pl.l. | Lenartowska Anna | |
8 | j.ang. | 2A | - | Odwołane | |
9 | j.ang. | 1A | - | Odwołane | |
9/10 | Dyżur | 2p | zast. | Ratajczak-Szczerba Magdalena | |
Graf Paulina | 2 | w.teatr. | 2A | - | Odwołane |
2/3 | Dyżur | piw | zast. | Markowski Adam | |
4 | j.pol.->mat. | 4B (6 -> 25) | zast. | Karpiński Tomasz | |
5 | j.pol.->j.ang. | 2D (6) | zast. | Szymanowska Anna | |
6 | j.pol.->mat. | 2D (6) | z.pl.l. | Krawczyk Urszula | |
6/7 | Dyżur | parter | zast. | Popławska Joanna | |
7 | j.pol. | 3A | - | Odwołane | |
Lorenc-Lisiewicz Sylwia | 0/1 | Dyżur | piw | zast. | |
1 | z.wych. | 4B | - | Odwołane | |
2 | hit->geog. | 1F (2) | zast. | Ratajczak-Szczerba Magdalena | |
3 | pp->hist. | 3A (2) | zast. | Giebel Magdalena | |
4 | hit->wf | 2A (2 -> 10) | c. kl. | Lenartowska Anna | |
5 | hit->z.wych. | 2B (2) | zast. | Mikołajczyk Danuta | |
6 | wos->j.ang. | 1F (2) | zast. | Szymanowska Anna | |
6/7 | Dyżur | boisko | zast. | Jarecka-Janiszewska Beata | |
7 | pp->biol. | 2B (2 -> 22) | z.pl.l. | Steciąg Ewa | |
8 | pp | 2F | - | Odwołane | |
Płocińska Iwona | 5 | j.ang. | 4C1 | - | Odwołane |
6 | j.ang. | 4C1 | - | Odwołane | |
Zaskórski Piotr | 1 | inf. | 3A | - | Odwołane |
1/2 | Dyżur | 1p | zast. | Szymanowska Anna | |
2 | inf. | 3C | - | Odwołane | |
3 | inf.->biol. | 3D (14 -> 15) | c. kl. | Steciąg Ewa |
6l, kl. 3C - uczniowie, którzy czekają na j. ang. - zajęcia z prof. Mikołajczyk (s.13), pozostali zwolnieni do domu PRÓBNE MATURY (od 9.00-13.00) BĘDĄ W SALACH: s. 20 - 15 os. z kl. 4a s. 22 - 12 os. z kl. 4a + 10 os. z kl. 4b s. 23 - 16 os. z kl. 4b s.24 - 16 os. z kl. 4c1 s. 25 - 9 os. z kl. 4c1 + 7 os. z kl.4c2 s. 26 - 15 os. z kl. 4c2 Na drzwiach będą listy z nazwiskami, od 8.45 maturzyści będą wpuszczani do sal. PRZYDZIAŁ SAL DLA KLAS 1-3 JEST W GABLOCIE Z ZASTĘPSTWAMI
http://www.aScTimeTables.com - 06.12.2023 22:47:16
XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, ul. Widna 1