XXV LO daje możliwość rozwoju każdemu Uczniowi. Edukacja w szkole średniej to nie wyścig, a czas na harmonijny rozwój, odkrywanie swoich pasji, szukanie mocnych stron. Grono Pedagogiczne XXV LO pozwala młodzieży rozkwitać. To dobre miejsce, tu się nie podcina skrzydeł. Uczeń może wyrażać swoje zdanie, pytać i działać. Ma czas na swoje pasje. Jako rodzic Absolwentki 2020 serdecznie polecam!
(rodzic ucznia 3B)

Dzień dobry,
Uczeń otrzymuje ogromne wsparcie zarówno od dyrekcji, nauczycieli, psychologa oraz pedagoga. Dotyczy ono nie tylko problemów z jakimi musi się zmierzyć ale także wiedzy i pasji jakie chciałby rozwijać. Syn często mówi o szacunku jaki panuje w szkole.
Elżbieta Blum (rodzic ucznia 1p_D)

Dzień dobry,
XXV LO to szkoła, która wspiera ucznia w jego dążeniach. Rozwija talenty. Prezentuje wysoki poziom nauczania.
Parzysz Patrycja (uczennica 2A)

Dzień dobry.
Myślę,że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego dziecka była to szkoła pierwszego wyboru. Co za tym idzie szkoła z dużym entuzjazmem z podejściem do każdego ucznia indywidualnie i z wielkim szacunkiem. Szkoła z klimatem rodzinnym, w której nie ma chaosu.
Myślę,że choć trochę pomogliśmy.
Pozdrawiamy Kruszewscy (rodzice ucznia 1p_D)