Ułatwienia dostępu

Integracja 1b i 1c

17 czerwca, klasa 1b i 1c, postanowiła świętować zbliżający się koniec roku szkolnego, wspólnie spędzonym czasem na drezynach oraz ognisku.  Wspaniała pogoda, dużo śmiechu, wspólne śpiewanie i piknik można określić jako: super udany! 

Opiekunami byli wychowawcy klas: prof. E. Łuczak oraz prof. P. Malinowski oraz prof. P. Graf i prof. E. Steciąg