24 lipca 2018r., o godz. 10.00 zostaną wywieszone listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do poszczególnych klas.

31 sierpnia 2018r., o godz. 13.00 zostaną wywieszone listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do poszczególnych klas.

 

sekretariatW czasie wakacji sekretariat szkolny jest czynny

od poniedziałku do piątku w godzinch od 9.00 do 13.00.

questW sobotę 9 czerwca odbył się „Quest z Zamoyską”. Quest dotyczył Poznańskiego Czerwca 56 i opowiadał o historii, która rozegrała się 28 czerwca 1956r. w Poznaniu. Prowadził do miejsc, które były świadkami tych wydarzeń. Organizatorem wyprawy była Rada Rodziców XXV Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w Poznaniu.

Najważniejsze !!! Skarb został zdobyty, a uczestnicy wyprawy otrzymali (za trudy wędrówki) drobne upominki.

DS festyn SPNasza Szkolna Drużyna Szpiku uczestniczyła w Festynie Rodzinnym, który odbył się 21 czerwca, w Szkole Podstawowej 74 w Poznaniu. Podczas festynu fundacja, miała swoje stoisko edukacyjne i jak zawsze propagowała ideę rejestracji w bazie dawców szpiku. Gwiazdą festynu, która pojawiła się na scenie była Kasia Wilk - ambasadorka Drużyny Szpiku.

W związku z wejściem w życie ustawy o RODO wprowadzona została zmiana dotycząca udostępniania zdającym wyników egzaminu maturalnego. Sprawdzenie własnych wyników przez absolwentów możliwe będzie po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów uczniowie.oke.poznan.plza pomocą loginu i hasła wygenerowanego przez OKE, które zdający otrzyma za pośrednictwem szkoły (można je odbierać w sekretariacie w godzinach od 8.00 do 14.00). 

Zalogowanie do serwisu uczniów i absolwentów oraz uzyskanie informacji o wynikach egzaminu maturalnego możliwe będzie od dnia 3 lipca br. (nie wcześniej).

 

Absolwentów zapraszamy po odbiór świadectw dojrzałości3 lipca 2018r. (WTOREK) o godz. 11.00.